Charity shop COMEBACK je sociální podnik provozující obchod s darovaným zbožím. Obchod funguje od roku 2017 na Praze 3, v Rokycanově ulici č. 10.
Sociální podnik se primárně zaměřuje na resocializaci osob ohrožených závislostí nebo osob závislých, podporu návratu znevýhodněných osob na trh práce. Hledáme nového pracovníka, kterému byl přiznán jeden ze stupňů invalidity (OZP – osoby zdravotně postižené, 1. až 3. stupeň).

Hledáme nového člena týmu, který:
• Má ve své historii zkušenost s intenzivním užíváním návykových látek
a
• je v substitučním programu a je stabilizovaný
nebo
• je abstinující po některém typu léčby detox/léčebna/komunita
nebo
• je abstinující po výkonu trestu
Pracovní náplň orientačně:
• Prodává zboží, komunikuje se zákazníkem,
• spolupracuje se skladem,
• uklízí prostory obchodu,
• řídí se pokyny ostatních členů realizačního týmu,
• účastní se porad
• řeší další úkoly, které přispějí k naplnění cílů projektu.
Nabízíme:
• Pracovní poměr ve výše popsaném projektu na 0,5 úvazku,
• 9 000 – 12 000 Kč hrubého za měsíc,
• další podporu v procesu úzdravy – nabídka poradenství, zprostředkování kontaktu s dalšími sociálními a zdravotními službami aj.

Váš zájem o vypsanou pozici, spolu s krátkým životopisem a stručným motivačním dopisem, adresujte na email: kristyna.sagnerova@progressive-ops.cz